ServiceFlow to innowacyjna platforma on-line służąca do zarządzania procesami likwidacji szkód. System został stworzony przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem wywodzącym się bezpośrednio z serwisów. Program dedykowany jest dla serwisów blacharsko-lakierniczych, ale wykorzystywany jest również jako system do kierowania procesem likwidacji szkód komunikacyjnych dla flot oraz brokerów.

ServiceFlow działa w chmurze, dzięki czemu zapewnia bezpieczny dostęp do wszystkich informacji, których potrzebujesz, aby jak najskuteczniej zarządzać działaniami służbowych pojazdów. Udostępniane dane są rzetelne, kompletne i na bieżąco aktualizowane. Platforma ServiceFlow jest responsywna, dzięki czemu zapewnia wgląd do informacji z dowolnego systemu operacyjnego, dowolnej przeglądarki internetowej oraz z urządzeń mobilnych. Swobodnie możesz korzystać z systemu, przy użyciu tabletu lub telefonu.

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom, przy wsparciu centrum technicznego, pozwala na realne zarządzanie czasem i kosztami napraw blacharsko-lakierniczych oraz bieżące raportowanie. Dzięki ServiceFlow współpraca z serwisami jest prosta i w pełni transparentna. 

Aplikacja mobilna ServiceFlow zapewnia dostęp do informacji o statusie naprawy oraz wsparcie dla doradców serwisowych, umożliwiając im obsługę zdjęć i dokumentacji, wyszukiwanie i podgląd statusów zlecenia oraz edycję przewidywanej daty zakończenia naprawy. Wersja aplikacji dla serwisów blacharsko-lakierniczych zapewnia rejestrację czasu pracy, etapów naprawy i kontrolę ostateczną po zakończeniu naprawy. 
  • Paweł Rewers
    menedżer ds. rozwoju projektu

    +48 695 464 040
    p.rewers@serviceflow.pl

© 2023 DynaFleet: ogólnopolski operator serwisowy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności