DynaFleet to gwarancja mobilności. 

DynaFleet działa na rynku polskim nieprzerwanie od 2011 roku. Wywodzimy się bezpośrednio z firmy DYNAMICA, która od lat z sukcesami prowadzi autoryzowany serwis mechaniczny oraz dwa serwisy blacharsko-lakiernicze, działające na najwyższym poziomie. Nasze doświadczenie pozwoliło nam wypracować najlepsze procedury i standardy obsługi, doceniane przez Klientów oraz serwisy tworzące naszą sieć. Obecnie z naszych usług korzysta ponad 100 firm, w których obsługujemy 12 000 pojazdów! 

W zakresie likwidacji szkód i napraw blacharsko-lakierniczych jesteśmy liderem na rynku. Jako jedyni kontrolujemy i monitorujemy system jakości w naszych serwisach. Pod brandem Compet rozwijamy wysoce wystandaryzowaną sieć certyfikowanych serwisów blacharsko-lakierniczych. 

Stale powiększamy naszą sieć warsztatów samochodowych. Obecnie do ogólnopolskiej sieci serwisów DynaFleet należy blisko 1200 podmiotów - serwisów niezależnych i ASO różnych marek. 

Jesteśmy jedyną firmą, która za pośrednictwem własnej, działającej 24/7 infolinii technicznej oraz trzech autorskich platform on-line, jest w stanie zapewnić pełną obsługę techniczną flot opartą na kosztach rzeczywistych. 
 
 

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować! Skontaktuj się z nami

© 2021 Dynafleet: Ogólnopolska sieć serwisów. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności