Zadbamy o czas i zoptymalizujemy koszty utrzymania Twojej floty.
 
DynaFleet działa na polskim rynku nieprzerwanie od 2011 roku, czerpiąc wzorce z systemów skutecznie działających w zachodniej Europie, ale przede wszystkim wprowadzając rozwiązania dopasowane do krajowych realiów. 

Głównym celem naszych działań jest optymalizacja czasu i kosztów utrzymania pojazdów firmowych oraz poprawa jakości usług świadczonych w serwisach. Chcemy to uzyskać poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie zarządzania procesami i serwisowania floty.  

Chcąc osiągnąć zamierzony cel, wyszliśmy z inicjatywą utworzenia ogólnopolskiej sieci certyfikowanych serwisów blacharsko-lakierniczych - Compet. Współpraca z nią daje dostęp do innowacyjnych rozwiązań stosowanych w najlepszych serwisach, których praca poddawana jest regularnym audytom i kontrolom jakości. Jednolite standardy sieci franczyzowej, dotyczące procedur i dokumentacji, usprawniają zarządzanie flotą. 

Ponadto w celu optymalizacji kosztów napraw i usprawnienia komunikacji, stworzyliśmy trzy platformy online: ServiceFlow, DynaParts oraz DynaNet. Nasze autorskie programy zapewniają możliwość panowania nad każdym etapem likwidacji szkody i napraw mechanicznych. 

DynaFleet to nie tylko doskonałe zaplecze techniczne. Naszą firmę tworzą przede wszystkim ludzie z ogromnym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej m.in. najlepszy doradca serwisowy marki Seat na świecie. 
 
© 2022 DynaFleet: ogólnopolski operator serwisowy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności