Zadbamy o czas i zoptymalizujemy koszty utrzymania Twojej floty.
 
DynaFleet działa na polskim rynku nieprzerwanie od 2011 roku, czerpiąc wzorce z systemów skutecznie działających w zachodniej Europie, ale przede wszystkim wprowadzając rozwiązania dopasowane do lokalnych realiów. 

Głównym celem naszych działań jest optymalizacja czasu i kosztów utrzymania pojazdów firmowych oraz poprawa jakości usług świadczonych w serwisach. Chcemy to uzyskać poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie zarządzania procesami i serwisowania floty.  

Chcąc osiągnąć zamierzony cel, wyszliśmy z inicjatywą utworzenia ogólnopolskiej sieci certyfikowanych serwisów blacharsko-lakierniczych - Compet. Współpraca z siecią Compet daje dostęp do innowacyjnych rozwiązań stosowanych w najlepszych serwisach blacharsko-lakierniczych w kraju, których praca poddawana jest regularnym audytom i kontrolom jakości. Jednolite standardy sieci franczyzowej, dotyczące procedur i dokumentacji, usprawniają zarządzanie flotą. 

W celu optymalizacji kosztów napraw i usprawnienia komunikacji, stworzyliśmy również trzy platformy online: ServiceFlow, DynaParts oraz DynaNet. Nasze autorskie programy zapewniają możliwość panowania nad każdym etapem likwidacji szkody i napraw mechanicznych. 

DynaFleet to nie tylko doskonałe zaplecze techniczne. Naszą firmę tworzą przede wszystkim ludzie z ogromnym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej m.in. najlepszy doradca serwisowy marki Seat na świecie oraz osoby, które od wielu lat pracują jako specjaliści ds. obsługi klienta, specjaliści ds. likwidacji szkód komunikacyjnych, a także specjaliści ds. technicznych.

"Jesteśmy po to, aby wspierać Państwa we wszystkich działaniach
związanych z funkcjonowaniem firmowej floty pojazdów."


Mariusz Szałajski
dyrektor techniczny
© 2021 Dynafleet: Ogólnopolska sieć serwisów. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności